
влевовправо
Білі світлодіоди 3528 PLCC-6 із загальним катодом для ремонту задніх ліхтарів автомобілів
- Готово до відправки
- Код: 08077
25 ₴
+380 (98) 626-12-34
Олег
- +380 (50) 080-48-84Анатолій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Над найяскравіші білі шести контактні світлодіоди SMD для ремонту задніх ліхтарів автомобілів із загальним катодом.
Білий світлодіод PLCC-6 SMD 3528 використовується для виготовлення та ремонту задніх ліхтарів габарит-стоп у сучасних автомобілях.
Технічні характеристики:
- Виробник: Osram
- Модель: LWG6CP
- Колір: білий
- Кут світіння: 120°
- Яскравість: 7-14 cd
- Пряме напруги: 3.3 В
- Лінза: прозора
- Типорозмір: PLCC6
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Тип | Світлодіодний піксель |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Колір світіння | Білий |
| Напруга | 3 В |
| Максимальна потужність | 0.5 Вт |
| Тип світлодіодів | SMD3528 |
| Габарити | |
| Довжина | 3.5 мм |
| Ширина | 2.8 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 25 ₴

