
влевовправо
Індикатор заряду 25.2 В 6S акумулятора 18650
- Готово до відправки
- Код: 20043
65 ₴
+380 (98) 626-12-34
Олег
- +380 (50) 080-48-84Анатолій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індикатор заряду 6S літієвого акумулятора 18650
Застосовується для індикації заряду одного літієвого акумулятора 18650 різних пристроїв.
Літієва батарея 6S повністю заряджена 25.2 В
Параметри:
Допустима похибка: ±2%
4-ступінчаста індикація: 25% 50% 75% 100%
Робочий струм: 15 мА
Довжина дроту: 15 см
Розміри: 40x15x2, 5 мм
Робоча температура: -10℃~65℃
Інструкція:
1. Підключіть позитивні та негативні клеми плати дисплея до позитивних та негативних клем батареї, що перевіряється. Натисніть червону кнопку пальцем, і світиться світлодіод. Відображення заряду акумулятора в реальному часі.
2. Відпустіть палець, світлодіод згасне через 3-5 секунд, і він не споживатиме енергію, коли він статичний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Індикація | Світлова |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Напруга | 25.2 В |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 2.5 мм |
| Основні | |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Індикатор заряду |
| Тип індикатора | Тип 1 |
- Ціна: 65 ₴





