
влевовправо
Кнопка вимикач 1208YD з фіксацією
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 26004
7 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 626-12-34
Олег
- +380 (50) 080-48-84Анатолій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва продукту: кнопковий перемикач
Тип дії: З фіксацією (під час натискання кнопки контакти замикаються кнопка фіксується, під час повторного натискання на кнопку контакти розмикаються)
Технічні характеристики
Колір: чорний
Діаметр кнопки: 4.4 мм.
Довжина корпусу: 12 мм
Ширина корпусу: 8 мм
Докладні розміри на фото.
Номінальний струм/напруга: 1 А / 30 В
Термін служби: ≥10000
| Основні | |
|---|---|
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Колір кнопки | Чорний |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Ні |
| Номінальна сила струму | 1 А |
| Напруга | 30 В |
| Фіксація положення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | Гвинтовий |
| Повернення у вихідне положення | Повторне натискання кнопки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 7 ₴



