Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва продукту: кнопковий перемикач
Тип дії: Миттєве (при натисканні кнопки контакти замикаються, при відпусканні кнопки контакти розмикаються, без фіксації)
Тип контакту: 1NO
Тактовий перемикач ALPS
Кнопковий мікроперемикач
Клеми 2 контакти
Діаметр кнопки 6 мм
Висота 5 мм
Діаметр отвору 7 мм
| Основні | |
|---|---|
| Форма кнопки | Циліндрична |
| Колір кнопки | Білий |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Ні |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Напруга | 220 В |
| Фіксація положення | Ні |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Діаметр | 6 мм |
- Ціна: 7,50 ₴



