
влевовправо
C5W C10W Т10 W5W розмір 26x36 24 LED лампа салону автомобіля світлодіодна
- Готово до відправки
- Код: 05118
34 ₴
+380 (98) 626-12-34
Олег
- +380 (50) 080-48-84Анатолій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СОВ лампа 24 LED автомобільна світлодіодна для підсвічування салону.
Для підсвічування салону дверей тощо.
За допомогою двостороннього скотчу можна встановлювати на різні поверхні, плафони і т.п.
Двосторонній скотч вже наклеєний на тильній стороні лампи.
Змінні адаптери під цоколь C5W, C10W, Festoon 31-41, T10, W5W
Комплектація: Лампа-1шт.
Адптер: C5W, C10W, Festoon 31-41 або T10, W5W (на вибір)
Напруга живлення 12В
Довжина 36 мм.
Ширина: 26 мм.
Тип світлодіодів - COB
Колір білий
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | C5W |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6500K |
| Функціональне призначення | Підсвічування салону, Підсвічування багажника |
| Колір світіння | Білий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Авто-мото транспорт |
| Стан | Нове |
- Ціна: 34 ₴




