
влевовправо
Набірний тримач холдер бокс контейнер для літієвих акумуляторів 18650
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 20014
4 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 626-12-34
Олег
- +380 (50) 080-48-84Анатолій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набірний монтажний тримач холдер бокс контейнер для літієвих акумуляторів 18650.
За допомогою цих тримачів можна зібрати конфігурацію на потрібну кількість акумуляторів 18650 і необхідної форми.
Розмір елемента: 20х20х9мм.
Ціна вказана за один елемент.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип батарейки | 18650 |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 9 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Основні | |
| Призначення | Універсальне |
| Комплектація | Бокс без акумуляторів |
- Ціна: 4 ₴




