
влевовправо
Універсальні COB ДХО DRL 2 штуки Денні ходові вогні LED світлодіодні підсвічування салону багажника
- Немає в наявності
- Код: 21013
90 ₴
+380 (98) 626-12-34
Олег
- +380 (50) 080-48-84Анатолій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальні ходові вогні. Світлодіодні DRL.
Може також використовуватися для підсвічування салону, багажника та інших частин автомобіля.
COB світлодіоди
Опис:
Колір рамки: чорний.
Колір світіння: білий
Номінальна напруга: 10-12 В постійного струму
Робочий струм: постійний струм 1,12А
Потужність: 7,5 Вт
Колірна температура: 6000K
Розмір: (Д*Ш*В): 170*15*3 мм
Ціна вказана за 2 штуки.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Тип | Денні ходові вогні |
| Колір | Білий |
| Напруга живлення | 12 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір світіння | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | Без цоколя |
- Ціна: 90 ₴




