
влевовправо
LED плати світлодіодні збірки SMD2835 лампа 15 Вт 220 В (Біле світло)
- Готово до відправки
- Код: 13024
56 ₴
+380 (98) 626-12-34
Олег
- +380 (50) 080-48-84Анатолій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна збірка на світлодіодах SMD2835. Може застосовуватися для ремонту ламп, освітлення гаражів, садових ділянок, парків тощо.
Економічний, компактний.
Під час встановлення необхідно використовувати радіатор.
Потужність: 15 Вт
Напруга: AC220-240V (Не потрібно жодних додаткових блоків живлення, адаптерів.)
Для нормальної роботи та довгого терміну експлуатації плату необхідно встановлювати на елемент, що відводить тепло, із застосуванням термопасти.
Модель світлодіодного кристала: SMD2835
Кількість світлодіодів: 30 шт.
Колірна температура: білий 5500 K
Кут променя: 120 градусів
Матеріал: Алюміній
Розмір: 44 мм.
Дивіться інші свої оголошення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Напруга живлення | 220В |
| Колір світіння | Білий |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Діаметр | 44 мм |
- Ціна: 56 ₴

