
влевовправо
LED плати світлодіодні складки SMD2835 прожектор 20 Вт 220 В (Біле світло)
- Немає в наявності
- Код: 13008
95 ₴
+380 (98) 626-12-34
Олег
- +380 (50) 080-48-84Анатолій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна збірка на світлодіодах SMD2835. Може застосовуватися для освітлення гаражів, садових ділянок, парків тощо.
Економічний, компактний.
Розмір: 72 мм. х 62 мм.
Розмір зони світлодіодів: 40 мм. х 35 мм.
Під час встановлення необхідно використовувати радіатор.
Потужність: 20 Вт
Напруга: AC220-240V (Не потрібно жодних додаткових блоків живлення, адаптерів.)
Модель світлодіодного кристала: SMD2835
Кількість світлодіодів на платі: 48 шт.
Колірна температура: білий 5500 K
Кут променя: 120 градусів
Матеріал: Алюміній
Дивіться інші свої оголошення.
| Основні | |
|---|---|
| Напруга живлення | 220В |
| Колір світіння | Білий |
| Тип світильника | Прожектор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр врізного отвору | 68 мм |
| Висота | 38 мм |
| Діаметр | 100 мм |
- Ціна: 95 ₴



